Yelki Kiralık Asansör

05312726690

05312726690

Güzelbahçe-Yelki/İzmir Güzelbahçe, İzmir

www.izmirasansorkiralama.com

Yelki Evden Eve Nakliyat; İzmir'in tüm semtlerinde hizmet veren bir asansörlü nakliyat şirketidir. Eşyalarınızın güvenliği bizim için önemlidir. Bu yüzden, eşyalarınızı özenli bir şekilde paketleyip, taşıma öncesinde koruyucu malzemelerle kaplayarak, hasar görmeden yeni adresinize ulaştırıyoruz. Yelki Nakliyat olarak, evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra ofis, iş yeri, fuar, banka, okul, hastane, müze gibi birçok kurum ve kuruluşun taşımacılığını da gerçekleştiriyoruz.
Mobil Kiralık Asansör; Yelki Evden Eve Nakliyat olarak, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda mobil kiralık asansör hizmeti de sunuyoruz. Bu hizmet, özellikle kat yüksekliği fazla olan binalarda, eşyalarınızın daha hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Kiralık asansörlerimiz son teknolojiye sahip olup, uzman personelimiz tarafından kullanılmaktadır.
Eşyalarınızın taşınması esnasında herhangi bir sorunla karşılaşmak istemiyorsanız, Yelki Nakliyat'ın evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek, eşyalarınızın taşınması için gerekli olan tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Harita otomatik olarak konumlandırılamadı...
Haritayı kendiniz konumlandırmak için tıklayınız...